İstanbul: iki kıtayı birleştiren mistik bir şehir

İstanbul'u bilmiyor olabilirsiniz. Yanınıza refakatçi veriyoruz.

Tüm hastalarımızı havaalanından aldırıyoruz.

Şehiriçi transferlerinizi sağlıyoruz.

Türkçe bilmeyebilirsiniz, yanınıza tercüman veriyoruz.

İstanbul'da konaklamanız için otel rezervasyonlarında yardımcı oluyoruz, dilediğiniz bölgeden otel rezervasyonu yapıyoruz.

Saç ekimi için gelmeden önce sadece muayene formunu doldurup başvuru yapmanız gerekir. Geliş tarihiniz kesinleştiğinde bize uçak firmasını, uçuş numaranızı ve uçağınızın iniş saatini bildirirseniz sizi havaalanından aldırabiliriz.

Saç ekiminden sonra İstanbul'u gezebilir, merak ettiğiniz tarihi yerleri görebilir, alış veriş yapabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul'un görülmesi gereken yerlerini gezdiren şehir turları ile şehri gezebilirsiniz. Bu konularda size yardımcı oluyoruz.

Ülkenize döneceğiniz zaman yine uçak bileti ve havaalanına transfer sırasında yardımcı oluyoruz.

Saç ekimi, hastalar için ağır bir cerrahi işlem değildir. Ekiminin ertesi günü şehri gezebilirsiniz.

Bu yüzden İstanbul'da saç ekimini iyi bir klinikte yaptırmak, hem güzel saçlara kavuşmak, hem de dünyanın en mistik şehirlerinden birini gezip görmek için idealdir.
Gelin, misafirimiz olun. Sizi hem sağlıklı saçlara kavuşturalım, hem de güzel İstanbul'umuzu gezdirelim..


Ekim için ilk yapmanız gereken başvuru formunu doldurmaktır..
Öncelikle başvuru formu eksiksiz doldurmanızı rice ederiz.

Lütfen başvuru formunu doğru ve eksiksiz doldurunuz.

Tıbbi geçmişiniz ve şu anki tıbbi durumunuz (hastalıklar, kullanılan ilaçlar vs) önemlidir.

E-mail adresinizi lütfen doğru yazınız. E-mail adresinizi yazmazsanız yada yanlış yazarsanız size dönemeyiz.

Lütfen formu doldururken saçların dökülen kısımlarının ve ense bölgesinin fotoğraflarını göndermeyi ihmal etmeyin.. Dökülen alanı görmek bize yaklaşık kaç kök ekilmesi gerektiği hakkında fikir verecektir. Ekilecek kökleri enseden alacağımız için ense bölgesindeki kök yoğunluğunu da görmemiz gerekir. Bu yüzden ense bölgesinin fotoğrafını da göndermeyi unutmayınız.

En geç 24 saat içinde size dönülecektir. Lütfen mail hesabınızda sorun olmadığından emin olunuz. Cevap alamamışsanız spam klasörüne bakınız, gönderdiğimiz cevap maili spam klasörüne düşmüş olabilir.

Başvuru formunu doldurmak için tıklayınız.

ÜCRETLER HAKKINDA:
Saç ekiminin ücreti kişiden kişiye değişmektedir. Ekimin ne kadara çıkacağını hastanın başının fotoğraflarını gördükten sonra belirliyoruz. Bu yüzden başvuru yaparken başvuru formunu eksiksiz doldurmayı ve fotoğraf eklemeyi unutmayınız.
Ücrete dahil olanlar: Ameliyat ücretlerine hastalarımızın havaalanı-şehir arası transferleri (geliş-gidiş), doktor konsültasyonu, saç ekimi, ekimden 2 gün sonra ilk yıkama, hastanede tercüman hizmeti ve ekim sonrası kullanacağı ürünlerin bir kürü ve kullanması gereken ilaçlar dahildir.
-----------------
Ücrete dahil olmayanlar: Otel konaklamaları, şehir içi transferleri ve turizm harcamaları (şehir turu, tercüman veya rehber hizmetleri), ücrete dahil değildir.


Yazışmalarımız sonunda ekiminiz planlanır; hangi bölgelere yaklaşık kaç kök ekileceği, ekim günü belirlenir.

Bize sadece geleceğiniz günü, uçağınızın uçuş numarasını ve iniş saatini bildirmeniz yeterlidir. İstanbul'daki programınızı biz yaparız. Size şöförümüzün ismini ve cep telefonunu bildiririz. Şöförümüz sizi havaalanından alır. Geliş saatinize göre ya kliniğimize yada otelinize tranferinizi sağlarız. Muayenenizin ertesi sabahı ekiminiz olacağı için o akşam alkol almamanız, yorulmamanız ve iyi bir uyku çekmeniz gerekir. Ekim öncesi mutlaka muayeneniz yapılır, ekim öncesi ve sonrası dikkat etmeniz gerekenler hakkında bilgi ve bir broşür verilir.

Ertesi sabah şöförümüz sizi otelinizden alır. Ekiminizin yapılacağı hastanede buluşuruz.Bugün ekim günüdür!

Tüm ekimlerimizi hastane ortamında, uzman doktorlarımız ve geniş ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Öncelikle ekim sonrası ile karşılaştırmak için fotoğraflarınız alınır.

Saçlarınız traş edilir.

Ekim, köklerin alınması, kanalların açılması ve son olarak köklerin ekimi şeklinde 3 aşamalı olarak gerçekleştirilir.Ekimler, ekilecek kök sayısına bağlı olarak 2-8 saat sürer. Bazı giga-ekimler (5000-10000 kök ekimi) peşpeşe 2 gün içinde 2 ayrı seansda yapılır.

Ekim sonunda başınız ekilen köklere zarar vermeyecek şekilde yıkanır. Otelinize transferiniz sağlanır. Otelinize girene kadar bir yardımcımız size eşlik eder.Ekimden 3 gün sonra kliniğimizde başınızın ilk yıkaması yapılır. Yıkamadan sonra kullanmanız gereken şampuan, bakım losyonları ve ilaçlar bir paket halinde verilir. Bunları nasıl kullanacağınıza dair bir broşürü paketin içinde bulabilirsiniz.

Dönüşünüzü planladıysanız döneceğiniz günü bize bildirin. Böylece döneceğiniz gün havaalanına transferinizi sağlayabiliriz.Döneceğiniz gün uygun bir saatte şöförümüz sizi otelinizden alıp havaalanına transferinizi sağlar.

Ülkenize döndükten sonra da bizi unutmayınız. Ekimden 6-9 ay ve bir yıl sonra çıkan saçlarınızın fotoğraflarını gönderirseniz seviniriz.

Ülkenize döndükten sonra bir şey danışmak isterseniz ister telefonla arayarak, ister skype üzerinden görüntülü arayarak, ister mesaj atarak (SMS, Whatsapp, Messenger, Facebook, E-mail) danışabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz için İletişim sayfasına bakınız.Sizleride kliniğimize bekleriz!

İdil Hair Transplant